محل تبلیغات شما

سلام دوستان
ای بابا دیدین چجور باختیم
خب اونا هم خوب بودن البته اونا از اشتباهی ک ما کردیم هم خوب استفاده کردن
حال هممون گرفته شد از باخت تیممون ولی تیممون زود روحیه اشو باخت ینی گل اول ک خورد خیلی روحیم و از دست داد چقد بچه های تیم ملیمون عصبی شده بودن
بعدش هم ک تو فضاها مجازی فحش از سرمربی گرفته تا ژاپن و تیم و همه رو زیر سوال بردن و
نمیگم همه ولی به نظرم این رفتارا به خاطر نداشتن فرهنگ و پختگی و نداشتن بلوغ اجتماعیه، چیزی ک باعث میشه اینقد احساسات به منطق غلبه داشته باشه ک متاسفانه تو همه زمینه ها همین طوریم مث ت
ژاپن هم از این روحیه خبر داشت که تو رومه های ژاپن نوشته شده بود باید تیممون هواسش جمع کنه ک گل اول رو ایران نزنه که اگ بزنه مث اژدهایی میشه ک از خواب بیدار شده
کارشناسی بعد بازی رو ک میدیدم تعریف میکرد ک تو یه بازی ک ژاپن باخته بود و تو هتل دور هم خیلی اروم نشسته بودن و در جواب سوالی ک چقد شما راحت و ارومین گفتن ک خب ما باید درس بگیریم و ببینم تو کدوم قسمت ضعیف بودیم
در هر صورت چیزی ک مهمتر از این بازی هاست این اخلاقیات و پختگی ها و درسهاس

کاش تحمل شکستمون رو بالاتر میبردیم
همه اینایی ک میگم برا خودمم هست و شاید خودمم در این زمینه خیلی ضعف داشته باشم
خیلی جالبه اگ بگم ک اصن نمیخواستم این حرفا رو بزنم اومدم از اتفاقای این چند روز بگم و برم ولی یهو کارشناسیم گل کرد براتون رفتم رو منبر
هفته پیش ک رفتم پیش استاد و نازی رو هم دیدم بعد این هفته هم ینی پسفردا میرم تهران واسه پایان نامه ام
کلاس رانندگی هم 9 جلسه اشو رفتم فقط سه جلسه دیگه دارم ک گذاشتم برا وقتی ک از تهران برگشتم
اوممم دیگه اینکه آهان احتمالا بعد عید هم برم تو بهداشت مشغول به کار بشم مامانم هم چند وقتیه تو گوشم هی دکتری میخونه فلان ولی من اول کار اولویتمه
میدونین رفقا خب اول اینکه تجربه برام خیلی اولویت داره چون اونه ک منو میسازه
بعد اینکه کیفیت برام مهمه نه کمیت
بعد اینکه میخوام حیطه علاقه مو هم قشنگ بفهمم ک برا دکتری هم برم تو زمینه همون کاری ک میخوام کار کنم ادامه بدم
و اینکه خیلی کار دوست 
برا نقش برجسته امم
اوممم اصن هیچی در این مورد نمیگم خیلی بی ذوقین هیچی نگفتین اینقد وقت گذاشتم عکس آپلود کردم 
راسی واسه تولد مامانم یه کلیپ ساختم گذاشتم رو تلویزیون واااای نمیدونین چقد ترد 
خیلی همه خوششون اومده بود اشک از چشمان همه جاری شده بود تحت تأثیر قرار گرفته بودن
اومدم یه عالمه عکس های مامانم از قدیمااا تا الان گذاشتم تو کلیپ با آهنگ مادرمی و کلی افکت و اینا خلاصه خیلی دوست داشتن
خب من برم فک کنم ببینم برا تهران چیا لازم دارم کارامو کم کم انجام بدم یهو همش رو هم نشه
فعلنییی رفقااا

پایان نامه و نقش برجسته..

تابلو افرینش و سه اسب

درگیر پایان نامه

ک ,هم ,تو ,خیلی ,رو ,برا ,گل اول ,از این ,ک تو ,در این ,ک از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pegurnyti tranacinkoy Rosina's notes حیاط خلوت آموزش تار و سه تار - شهاب زرین نقش drivamnodand beicenchicho Tamara's life تالار گفتگو برای تبادل افکار و تجربیات مراقبین فرسایش مغز(دمانس) rhumedosob