محل تبلیغات شما

سلااام دوستان
موقعیت فعلی:تو اتاق گرم زیر یه لحاف خیلی گرم سنگین خوابیدم و دارم پست میذارم
تابلو ساعتم تقریبا تمومه غیر از رنگ آمیزیش ک پسندم نشد خودم
واس نمیدونین ک دیشب خسته کوفته تقریبا رنگ آمیزی کارم تموم شده بود نشستم کف اتاق نگامم به تابلو لبامم برعکسی
چون خوشم میومد از رنگ کار اومدم نشون مامان بابا مبینا دادم بعد ناراحت
همه گفتن خوبه قشنگه فلان ولی من اصلا دوسش نداشتم خیلی هم قاطی بودم چون ی هفته مداوم کار کردم روش خلاصه بدجوری تو ذوقم خورده بود
دیگه هیجی ی مشت زدم تو سر خودم ک نمیخواااام فلان ولی از اونجایی ک زودی حالم خوب میشه و از اوج میام پایین بعد نیم ساعت غر زدن تو فکر خودم و اخم کردن به خودم، حالم بهتر شد و به این فکر کردم درسته ک چیزی میخواستم نشد ولی خیلی تجربه ها گرفتم و چیزای جدید یاد گرفتم
خلاصه گفتم اینا مقدمه موفقیته و با اینچیزا اروم شدم و خوابیدم
امروز ولی استراحت بود یعنی اصلا نرفتم سراغ تابلو
امروز بیشتر با اطرافیانم گذروندم مثلا تا ظهر ک با محدثه بودم بعدم خانواده و شب هم با سارا عاطفه
رفتیم کافه و کلی بهم خوش گذشت ولی به سارا نه به اندازه ما
اخه عاطفه یه چندتا چیز گفت بهش ک سارا خورد تو ذوقش البته اینو من میفهمیدم ک سارا رو خوب میشناسم
عاطفه نمیشناسه درست سارا رو هنوز وگرنه اونم متوجه نمیشد ک داره سارا رو ناراحت میکنه ولی به طور کلی خوب بود منکه کلی بهم خوش گذشت
در این بین یه حرفایی هم بچه ها بهم زدن ک منو تو فکر برد مثلا گفتن پایان نامتو یکم بنداز عقب واسه نمایشگاه خودتو آماده کن ک اگ میخوای معرفی بشی حداقل با شکوه معرفی بشی ن اینجوری نصف نیمه و فلان
خلاصه دارم بهش فک میکنم چجوری کار پایان نامه رو پیش ببرم
این ترم ک نمیخوام دفاع کنم ولی نمیدونم تا چ حد از کارم خوبه ک پیش ببرم
میدونین هدفم هم درسمه هم هنرم ولی الان اولویت با هنرمه چون اگ زمانش بگذره و تعلل کنم نمیتونم به اندازه الان موفق باشم
خیلی جنبه ها هست ک بخوام همشو توضیح بدم هم از حوصله خودم و هم شما خارجه
ولی بطور کلی اینو بگم ک تو دو راهی یکم موندم
دیگه اینکه واااای رفقا نمیدونین موقع کارم سمینار های دکتر فرهنگ رو میذارم معرکه اس
خیلی خوبن اخه
دگ خبر جدیدی نیس
عکس تابلو های قاب شدم و تابلو ساعتیمم بعد میذارم
شبتون بخییر

پایان نامه و نقش برجسته..

تابلو افرینش و سه اسب

درگیر پایان نامه

ک ,ولی ,هم ,تو ,سارا ,رو ,سارا رو ,کلی بهم ,بهم خوش ,شدم و ,از رنگ

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Scott's blog کسب درآمد به شیوه نوین یوزرنیم و پسورد نود 32 مطالب اینترنتی Scott's memory ocguespecnu bestndepatra فیتنس کار امیر شهید حاج سید حسن سیدین مناقصات و مزایدات