محل تبلیغات شما
سلااااااااااااااااااااااااام دوستان

امروز اومدم با کمک لب تاب ، لب تاپ؟ لپ تاپ؟؟ پست بذارم
میدونستین یکی از دلایلی که کم پست میذارم چیه؟ اینه که با گوشی نمیتونم براتون پست بذارم! ینی میشه ها ولی باید برم مثلا یه جای دیگه متنمو بنویسم بعد کپی کنم تو وب 
نمیتونم مستقیما همینجا بنویسم بعد از لحاظ روانی انگار فضای اینجا رو که نداره موقع نوشتن ،حال نمیده 
خببب حالا میخوام از این فرصت استفاده کنم و هم قالب وب رو عوض کنم بچه مون لباس نو نپوشید امسال عید!!! خخخ
هم عکس بذارم کارای جدیدمو به نمایش بذارم ببینین الی چه کرده همه رو دیوونه کرده کللل هو هو

واااای ینی یه چی بگم از خنده غش کنین
اومدم لپ تاپو روشن کردم نور صفحه اش خیلی کم بود 
دو ساعت داشتم با مدرک ارشدم تو تنظیمات سیستم میگشتم نورشو زیاد کنم مگه میشددد
صفحه پیش زمینه رو عوض کردم دیگه جونم براتون بگه ابعادش تغییر دادم همه کار کردم جز نور صفحه!!!!
بعد ابجی کوچیکم(مبینا) اومده تو اتاقم ، دیده من عین موش کور زل زدم به لپ تاپ دو ساعته، گفت الی چکار داری میکنی؟!؟! 
منم همونجوری که با دقت زل زدم به لپ تاپ که ببینم اصن چکار دارم میکنم گفتم هیچی بابا نور صفحه اش اینقد کمه کور شدم دارم دنبال میگردم زیادش کنم 
اومده با خونسردی دو تا دکمه ها ینی فقط دو تا دکمه رو گرفته میگه بیا خوب شد؟ 
اون لحظه من 
مبینا 
لپ تاپ

هرکی بخنده از الیون نیست
دیدین تو ایسنتا مد شده اینفلوینسر ها به مخاطبینشون میگن مثلا علی صبوری دیدم تو پیجش به فالوراش میگه صبوریتی 
یا سی سی میگه سیسیون
حالا منم میگم الیون (ازین کارا قرتی پرتی)

خب بذارین براتون عکس بذارمممم
عکس داریم چه عکسییی

نمای تالاری که صادق کار کرده بود رو به صورت تابلو براش زدم و بهش هدیه دادم
حدودا یک ماه روش وقت گذاشتم 

( واهااای باورتون نمیشه برای اپلود این عکس ها من چه مشقتی کشیدم اول اودم عکس هارو از گوشیم انتقال بدم گوشیم شارژ نداشت داشت خاموش میشد به یه وضی سرعتی انتقال دادم بعد اومدم اپلود کنم اشتباه سایتی ک همیشه اپلود میکردم نرفتم! از بس اپلود نکردم سایتش اشتباهی رفتم بعد منو انداخت تو پیچ و خم ایمیل نگم براتون پیر شدم تا تونستم وارد شم بعد دیدم عههه این نیست کههه
نگاه کردم دیدم بله اشتباه اومدم رفتم قبلی رااااحت برام باز کرد ) خب غر هامو زدم حالا بریم وارد بخش شیرین عکس ها شویم

این نما تالار واقعیه
(خوبب گفتم واقعیه وگرنه شما فک میکردین این تابلو منه نه ؟!!
مرسی از خودم که خودمو ضایع میکنه)

و آماااااااا

این شما و اییییین هم
تابلوی 
مننن

گرچه تصاویر از چیزی که اینجا مشاهده میکنید بسی زیباتر هستند

تابلوهم ابعادش خیلی بزرگه تو عکس معلوم نمیشه شاید

خب بریم سراغ دو سه تا عکس همینجوری دیگه که براتون اپلود کردم گفتم ببینین دلتون وا شه

این تابلو رو میخوام بزنم واسه خونه خودم انشالله 
گرچه توی اسب هنوز انچنان قوی نشدم ولی خیلی دوست داشتم رفقا طرحشو 
میخوااامش

خیلی خوشچلی موشچلیه نه؟؟؟؟

و این گل های خشک که دسته گل های صادق بود ولی همشونو طی یک حرکت به این صورت دراوردم
اخه داشتن تو دسته گل ها خراب میشدن بعدم ک خشک شدن دیگه خوشگل نبودن بعدم مگه من دلم میاد اینا رو بریزم دور 
دیگه باااز مجبور شدم از هنرام استفاده کنم(اخه میدونین گل ها رو تو سبد گذاشتن خیلی تخصص خاصی میخواد و باز هم مرسی از خودم که خودمو میترم

این مجسمه ای که میبینین وسط گل ها گذاشتم 
همین خرسه
اینو من 4 دبستان بودم سعیده روز تولدم بهم هدیه داد ولی چند روز بعدش افتاد زمین یه طرفش خوووورد و خاکشیر شد
منم گذاشتمش داخل پلاستیک چون کادو تولدم بود خو خیلییی باارزش بود نگهش داشتم تاااااا چند وقت پیش که دیدمش به این شکل درش اوردم
اصنم معلوم نمیشه یه طرفش به فنا رفته
همیشه همینطوری خرابکاری هام درست میکنم

بله 
اهم اهم
اینم که مشاهده میکنید منو صادقیم 
عید که گفتم زودی بخوابم فردا باید بریم کوهستون جوج بزنیم 
یادتونه میگفتم حالا چرت میزنم اونجا مثه معتادا
اتفاقا سر حال سرحال بودم برعکس صادق همش خمیازه میکشید خخخخ
چیزی که فکر میکردم برعکس شد

خب امیدوارم کیف کرده باشین مثه من
فهلنیییییییییی

پایان نامه و نقش برجسته..

تابلو افرینش و سه اسب

درگیر پایان نامه

تو ,رو ,ها ,عکس ,کنم ,اپلود ,گل ها ,نور صفحه ,استفاده کنم ,معلوم نمیشه ,صفحه اش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

donbinapost moypratzover گن لاغری شکم وبلاگ شیمی آلی ♪ یک حبــــه شعــــر ♪ کمیته پژوهشی آموزش و پرورش بندر انزلی وبسایت برنامه نویسی PC Info Roberta's page مــَـن یـآ مــَن .